PROJEKT ON-LINE

Przed Tobą remont, albo łazienka w stanie surowym? Jesteś zabiegany, podróż w mieście z punktu A do B w godzinach szczytu jest porównywalna z daleką wyprawą, bez stresu i prowiantu się nie obejdzie? Mamy na to rozwiązanie. Wprowadzamy produkt, który pozwoli zaoszczędzić to co po zdrowiu najcenniejsze – czas!

Projekt łazienki on-line! Nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, prześlesz wymiary łazienki i przykładową inspirację, a resztą zajmie się architekt. Wszystkie formalności dopełnimy zdalnie.

Co zawiera Projekt:

  • Wizualizacje wnętrza w kilku ujęciach
  • Rzut z potrzebnymi wymiarami
  • Kład ścian z widocznym ułożeniem płytek
  • Zestawienie ilościowe płytek z uwzględnionym zapasem
  • Propozycja wyposażenia

Twoje zadania:

  • Zwymiaruj pomieszczenie wg poniższego rysunku (ściany, przyłącza – jeśli nie można ich przesunąć, wysokość) – może być odręczny
  • Prześlij przykładowe zdjęcie, które oddaje klimat, w którym czujesz się najlepiej. Określ kolory lub podaj konkretne płytki, jakie mają pojawić się w projekcie (nazwa firmy, kolekcji, kolor i wymiar) – opcjonalnie
  • Opowiedz nam o swoich potrzebach: relaks w wannie czy szybki prysznic, pojemne szafki dla 5-osobowej rodziny czy toaleta gościnna? Im więcej szczegółów tym większa szansa na trafienie w 10!
  • Zamów projekt i czekaj na efekt. Daj nam tydzień, jeśli termin się wydłuży zadzwonimy.

Jeśli projekt nie do końca Cię zadowoli nie ma powodu do paniki, w pakiecie masz jeszcze możliwość dokonania dwóch zmian. Możesz przesuwać, zmieniać, a nawet wybrać zupełnie inne płytki. Zmiana jest rozumiana jako przesłanie kompletnej wersji łazienki.

Koszt projektu wynosi 500zł – ALE! – jeśli zdecydujesz się na zakup wszystkich płytek z tego projektu i będą one dostępne w naszym salonie Giant Płytki, za projekt zapłacisz tylko złotówkę!

Szczegóły dotyczące płatności będziemy podawać drogą mailową. Wpłata jest jednoznaczna ze zgodą na wyżej wymienione warunki dotyczące Projektu On-line.

Projekt satysfakcjonujący, płytki w drodze, ale brakuje dobrego wykonawcy? Na to też coś zaradzimy.

Wieloletnie doświadczenie niejako obliguje nas do poinformowanie, iż firma Giant Płytki nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niezgodności związane z podaniem przez klienta złych wymiarów lub zmian powstałych w trakcie prac wykończeniowych.

882-075-819

info@giantplytki.pl